Kayseri Sineklik Sistemleri

Camlarınız ve Balkon Kapılarınız için dilediğiniz ölçülerde isteğinize özel Sineklik modelleri uygun fiyatlarla.Evinizi İş Yerinizi sinek, böcek ve haşerelere karşı güvenle korumanın en iyi adresi Genç Yapı!

Bunları Biliyor Musunuz?

Sineklik Nedir?

       Transparan tel veya bezin gerilerek sinek, böcek ve benzeri haşerelerin içeri girmesini engelleyen uygulamaya sineklik denir. 

       Yaşam alanınızda özellikle de yaz aylarında evinizde ve balkonunuzda rahat, huzurlu ve keyifli vakit geçirmenize yardımcı bir sistemdir.Sinek, böcek ve haşereler sineklik sistemlerimiz sayesinde korkulu rüyanız olmayacak.Dilerseniz camlarınıza, balkon kapılarınıza ve cam balkonlarınıza; pvc, alüminyum ve ahşap farketmeksizin dilediğiniz ölçülerde yaptırabileceğiniz ekonomik bir sistemdir.

     Sineklik imalatında kullanılan sineklik teli fiberglass bir özellik taşımaktadır.Bu özelliği sayesinde hem uzun süre dayanır hemde haşereleri yaşam alanınızdan uzak tutmuş olursunuz.Ayrıca yanmaz ve güneşten etkilenmez.

Neden Yaptırmalıyım?

        Sinek, böcek ve haşerelerden kurtulmak için günümüzde pek çok yöntem vardır.Bunlar ilaçlama, elektrikli öldürücüler, spreyler, kremler gibi…Ama ne yazık ki bu yöntemlerin hem bize hem de çevremize pek çok zararı vardır.

         Örneğin;ilaçlama yöntemiyle farkında olmadan hem canlılara zarar veriyor hem de ekolojik dengeyi bozuyoruz.Bununla birlikte çocuklarımız için kullandığımız kremler spreyler de ne kadar zararsız olduğu söylense bile çevreye salınan kimyasallar sebebiyle insan hayatında ciddi tahribatlara sebep oluyor.Cebinize verdiği zararda cabası…

         Bu yüzden sineklik kullanmak hem cebinize hem de çevrenize fayda sağlar.

Nasıl Temizlenmeli?

       Sineklik temizliğinde belirleyici olan sineklik modelidir.Eğer evinizde menteşeli sineklik yani tak çıkar özellikli sineklik sistemi kullanıyorsanız, yerinden sökerek banyonuzda duru su ile yıkayabilirsiniz.Plise sineklik kullanıyorsanız, tüllerini elektrikli süpürge veya buharlı makine ile temizlemeniz gerekir.

       Temizlik esnasında dilerseniz sabun kullanabilirsiniz.ama kesinlikle asitli temizleyiciler kullanılmamalıdır.Sineklik teli fibergass veya alüminyumdan yapıldığı için sağlam bir yapıya sahiptir.Fakat temizliğini yaparken fırça ve benzeri ürünlerle temizleyip gözeneklerini büyütmemeli ve formunu bozmamalısınız. 

       Yukarıdaki talimatlara uymanız sinekliğinizin ömrünü uzatır.

Sineklik Modelleri

          Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte artık pek çok sineklik modeli üretilmektedir.Sineklik çevreci ve kullanışlı olmasıyla öne çıkmaktadır.Sineklik yaptırmaya karar vermeden önce sizin ihtiyacınız tam olarak ne, mekanınıza en uygun sineklik modeli ve rengi hangisi ona karar vermelisiniz.leo.

Plise Sineklik

          Pileli sineklik olarak da bilinen bu model akordion formatında olup ister kapınıza ister pencerenize bir ucu sabit veya iki taraflı katlanabilen özellikte takılan yeni teknoloji bir üründür.Hem yatay olarak hem de dikey olarak uygulanabilir.   

Menteşeli Sineklik

        Dışarıya doğru açılan bir tarafından menteşelerle sabit diğer tarafı kapandığında kilit sitemi olan sineklik sistemidir.En çok tercih edilen modeller arasındadır.Özellikle içeri giriş ve çıkışların çok olduğu yerlerde tercih edilmelidir.

Tak-Çıkar Sineklik

          Taktığınız zaman sağa ve sola açılıp kapanmayan sabit bir sistemdir.Temizliğinin kolay ve ekonomik olmasından dolayı çok fazla tercih edilir.Montajı kolaydır dört tarafından menteşelerle tutturulan bir sineklik sistemidir.

Memnun eden hizmetler.

Hizmetlerimiz sizi ve sevdiklerinizi üzmez, mutlu eder.

Garanti

Tüm hizmetlerimiz garantilidir. Problem yaşamanız durumunda bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Dilediğiniz Ölçüler

Tüm hizmetlerimizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz ölçülerde size özel imalat yapıyoruz.

Uygun Fiyat

İhtiyacınıza özel hizmeti en uygun fiyatla alın. Hizmetlerimiz herkes için erişilebilir fiyatlarladır.

Sizlerden Gelenler

Sinekliklerimiz hızla kuruldu, işe yarıyor.

Alper Bey

Duşakabin modelimiz gerçekten çok hoş oldu.

Emine Hanım

Banyo tavanımız şimdi çok daha güzel.

Sibel Hanım

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizle iligli bilgi almak için şimdi bizi arayın!

Scroll to Top